Poslanecká aréna

Dovolím si. moji milí, pokračovat zákony, které Sněmovna projednávala ve 2. a 3.čtení. Kratičká novela zákona o hlavním městě Praze poslanců C.Svobody (KDU-ČSL), P.Svobody (US) a Kvapila (KDU-ČSL) ...Dovolím si. moji milí, pokračovat zákony, které Sněmovna projednávala ve 2. ..

Kongres ODS

„Následující slova jsou mým osobním úhlem pohledu. Píši je s vědomím, že delegáti kongresu ODS jsou jedinými suverény, kteří rozhodnou o budoucnosti své strany. Především rozhodnou o novém předsedovi a celém vedení. A před novým vedením budou stát tři skupiny úkolů, ..

Evropský soud

Rozsudky Evropského soudního dvora v souvislosti s aplikací evropského zatýkacího rozkazu a jejich význam pro justiční praxi a právní úpravu České repRozsudky Evropského soudního dvora (celým názvem Soudního dvora Evropských společenství, resp. Soudního dvora Evropské unie ..

Výběr toho nej Pirátů

Z důvodu porušení pravidel vám bylo uděleno varování od administrátora nebo moderátora tohoto fóra. Toto varování se týká příspěvků, který jste odeslali ve vlákně Demokratické minimum.Poradil jsem se s Ivanem o tom, jak přistupovat ke zveřejňování záznamů soukromé ..

Pražská policie v boji za svobodu

Už v době, kdy v našem klubu KVH Čs. úderníci vznikla myšlenka navázat na tradice legionářů, kteří nastoupili po návratu do vlasti rovněž v bezpečnostních sborech vzniklé Československé republiky jako příslušníci četnictva, policie a finanční stráže, už tehdy vzešel ..

Jak to s nimi vypadá

Po třech měsících politického cestování tam a zase zpátky tu máme situaci, která se neliší od té bezprostředně po volbách: menšinová vláda ODS bez zajištěné podpory v parlamentu. Mirek Topolánek i vůdčí garda ODS mají tak po osmi letech půstu zajištěno svých 30 dní ..

Kongres ODS a stanovy

Stanovy strany ( kterékoliv) a také stanovy společností ( kterýchkoliv) definují základní cíle a smysl snažení těch, kteří stanovy přijmou za své a hodlají je naplňovat svým každodenním životem.Jako je ústavní zákon základem demokratického státu, jsou stanovy ústavou ..